Os 6612 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.45 | 3 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 16.51 | 16.51 | 3 | ||
Ostašov | x | 16.54 | 16.54 | ||
Karlov pod Ještědem | 16.58 | 17.01 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 17.05 | 17.05 | ||
Novina | x | 17.07 | 17.07 | ||
Křižany | 17.11 | 17.26 | 1 | ||
Zdislava | x | 17.31 | 17.31 | ||
Rynoltice | 17.37 | 17.37 | 2 | ||
Lvová | x | 17.41 | 17.41 | ||
Jablonné v Podještědí | 17.45 | 17.45 | 2 | ||
Velký Valtinov | x | 17.49 | 17.49 | ||
Brniště | 17.53 | 17.53 | 2 | ||
Velký Grunov | x | 17.56 | 17.56 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 17.58 | 17.58 | ||
Mimoň | 18.02 | 18.03 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 18.10 | 18.10 | ||
Zákupy | 18.12 | 18.12 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 18.15 | 18.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.22 | 18.30 | 1/3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 18.32 | 18.32 | ||
Stružnice | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Horní Police | 18.43 | 18.43 | 2 | ||
Žandov | x | 18.45 | 18.45 | ||
Starý Šachov | x | 18.47 | 18.47 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.57 | 18.58 | 4 | ||
Malá Veleň | x | 19.01 | 19.01 | ||
Březiny u Děčína | x | 19.04 | 19.04 | ||
Děčín východ | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci