Os 5859 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.24 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 22.31 | 22.32 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 22.40 | 22.40 | 3 | ||
Zeleneč | 22.45 | 22.45 | |||
Čelákovice | 22.53 | 22.54 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 22.56 | 22.56 | |||
Lysá nad Labem | 23.02 | 23.03 | 2 | ||
Ostrá | 23.06 | 23.06 | |||
Stratov | 23.08 | 23.08 | |||
Kostomlaty nad Labem | 23.12 | 23.12 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 23.15 | 23.15 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 23.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci