Os 4420 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 + Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.49 | V | |||
Brno-Horní Heršpice | 7.53 | 7.57 | 5 | ||
Troubsko | 8.04 | 8.04 | |||
Střelice | 8.09 | 8.10 | 1 | ||
Radostice | 8.13 | 8.14 | |||
Silůvky | 8.18 | 8.19 | 1/1 | ||
Moravské Bránice | 8.24 | 8.29 | 3 | ||
Moravský Krumlov | 8.39 | 8.40 | 1 | ||
Rakšice | 8.44 | 8.44 | |||
Bohutice | 8.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci