Os 19717 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 20.35 | 4 | |||
Rakovník zastávka | x | 20.39 | 20.39 | ||
Lužná u Rakovníka | 20.48 | 20.48 | 2 | ||
Řevničov | 20.57 | 20.57 | 2 | ||
Nové Strašecí | 21.02 | 21.03 | 3 | ||
Rynholec | x | 21.08 | 21.08 | ||
Stochov | 21.11 | 21.12 | 3 | ||
Kačice | 21.15 | 21.15 | |||
Kamenné Žehrovice | 21.19 | 21.20 | 3 | ||
Kladno-Rozdělov | x | 21.23 | 21.23 | ||
Kladno | 21.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci