Os 18416 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 19.27 | 2 | |||
Hříběcí | x | 19.30 | 19.30 | ||
Nová Buková | x | 19.35 | 19.35 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 19.38 | 19.38 | 1 | ||
Rynárec | x | 19.46 | 19.46 | ||
Pelhřimov | 19.49 | 19.50 | 2 | ||
Vlásenice | x | 19.58 | 19.58 | ||
Nová Cerekev | 20.03 | 20.03 | 3 | ||
Leskovice | x | 20.08 | 20.08 | ||
Pacov | 20.15 | 20.16 | 3 | ||
Šimpach | x | 20.21 | 20.21 | ||
Obrataň | 20.24 | 20.25 | 2 | ||
Pořín | x | 20.32 | 20.32 | ||
Chýnov | 20.37 | 20.38 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 20.42 | 20.42 | ||
Smyslov | x | 20.45 | 20.45 | ||
Tábor | 20.52 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci