Os 18414 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 17.10 | 2 | |||
Hříběcí | 17.14 | 17.14 | |||
Nová Buková | 17.20 | 17.21 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 17.24 | 17.24 | 1 | ||
Rynárec | 17.33 | 17.33 | |||
Pelhřimov | 17.37 | 17.40 | 2 | ||
Vlásenice | 17.50 | 17.50 | |||
Nová Cerekev | 17.54 | 17.55 | 3 | ||
Leskovice | 18.01 | 18.01 | |||
Pacov | 18.08 | 18.09 | 3 | ||
Šimpach | 18.15 | 18.15 | |||
Obrataň | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Pořín | 18.28 | 18.28 | |||
Chýnov | 18.34 | 18.35 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 18.39 | 18.39 | |||
Smyslov | 18.43 | 18.44 | |||
Tábor | 18.51 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci