Sp 1768 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 18.04 | 3 | |||
Pelhřimov | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Pacov | 18.46 | 18.47 | 3 | ||
Obrataň | 18.53 | 18.54 | 2 | ||
Chýnov | 19.06 | 19.06 | 2 | ||
Tábor | 19.19 | 19.24 | 2/2 | ||
Milevsko | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Písek město | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Písek | 20.24 | 20.27 | 2 | ||
Ražice | 20.37 | 20.42 | 3 | ||
Protivín | 20.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci