Sp 1710 | |
Řazení vlaku: 714 + 4xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.24 | III./4 | |||
Praha-Bubeneč | 16.31 | 16.31 | 3 | ||
Kralupy nad Vltavou | 16.51 | 16.53 | 5 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Zeměchy | 16.59 | 17.00 | |||
Olovnice | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Neuměřice | 17.07 | 17.07 | |||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 17.09 | 17.09 | |||
Zvoleněves | 17.13 | 17.14 | 1 | ||
Podlešín | 17.18 | 17.18 | 4 | ||
Slaný předměstí | 17.25 | 17.25 | |||
Slaný | 17.30 | 17.31 | 4 | ||
Královice u Zlonic | 17.38 | 17.38 | |||
Zlonice | 17.45 | 17.45 | 3 | ||
Klobuky v Čechách | 17.53 | 17.53 | 2 | ||
Telce | 17.59 | 18.00 | |||
Peruc | 18.04 | 18.05 | 2 | ||
Vrbno nad Lesy | 18.10 | 18.11 | 2 | ||
Chlumčany u Loun | 18.21 | 18.21 | 2 | ||
Louny | 18.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci