Os 15410 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 11.10 | 3 | |||
Rychnovek | x | 11.15 | 11.15 | ||
Velká Jesenice | x | 11.20 | 11.20 | ||
Česká Skalice | 11.23 | 11.32 | 2 | ||
Starkoč | 11.38 | 11.39 | 4 | ||
Řešetova Lhota | x | 11.42 | 11.42 | ||
Olešnice | x | 11.46 | 11.46 | ||
Červený Kostelec | 11.50 | 11.51 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | x | 11.54 | 11.54 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | x | 11.57 | 11.57 | ||
Malé Svatoňovice | 12.00 | 12.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | x | 12.04 | 12.04 | ||
Suchovršice | x | 12.07 | 12.07 | ||
Bohuslavice nad Úpou | x | 12.11 | 12.11 | ||
Trutnov-Poříčí | 12.15 | 12.15 | 1 | ||
Trutnov střed | 12.17 | 12.18 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 12.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster