R 1289 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 9.21 | 4 | |||
Lužná u Rakovníka | 9.33 | 9.34 | 2 | ||
Nové Strašecí | 9.46 | 9.47 | 3 | ||
Stochov | 9.56 | 9.59 | 3 | ||
Kačice | 10.02 | 10.02 | |||
Kladno | 10.13 | 10.15 | 3 | ||
Hostivice | 10.28 | 10.29 | 5 | ||
Praha-Dejvice | 10.42 | 10.42 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 10.52 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci