R 1248 | |
Řazení vlaku: 749 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.40 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 11.47 | 11.48 | 3 | ||
Beroun | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Zdice | 12.24 | 12.25 | 2 | ||
Lochovice | 12.34 | 12.36 | 3 | ||
Jince | 12.44 | 12.45 | 3 | ||
Příbram | 12.58 | 13.00 | 3 | ||
Březnice | 13.16 | 13.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 13.25 | 13.26 | 3 | ||
Čimelice | 13.32 | 13.33 | 2 | ||
Čížová | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Písek | 13.57 | 13.59 | 4 | ||
Protivín | 14.13 | 14.15 | 3 | ||
Číčenice | 14.21 | 14.23 | 3 | ||
Zliv | 14.33 | 14.34 | 2 | ||
České Budějovice | 14.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci