R 1246 | |
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.40 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 9.47 | 9.48 | 3 | ||
Beroun | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Zdice | 10.24 | 10.25 | 2 | ||
Lochovice | 10.34 | 10.36 | 3 | ||
Jince | 10.44 | 10.45 | 3 | ||
Příbram | 10.58 | 11.00 | 3 | ||
Březnice | 11.16 | 11.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 11.25 | 11.26 | 3 | ||
Čimelice | 11.32 | 11.33 | 2 | ||
Čížová | 11.48 | 11.49 | 2 | ||
Písek | 11.57 | 11.59 | 4 | ||
Protivín | 12.13 | 12.15 | 3 | ||
Číčenice | 12.21 | 12.23 | 3 | ||
Zliv | 12.33 | 12.34 | 2 | ||
České Budějovice | 12.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci