Os 3270 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt + BDsee + Bdt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 15.15 | 5 | |||
Považská Bystrica | 14.22 | ||||
Milochov | 14.27 | 14.28 | |||
Nosice | 14.32 | 14.32 | |||
Púchov | 14.37 | 14.38 | |||
Púchov závody | 14.41 | 14.41 | |||
Púchov zastávka | 14.43 | 14.44 | |||
Dohňany | 14.47 | 14.48 | |||
Zariečie | 14.52 | 14.52 | |||
Lúky pod Makytou | 14.55 | 14.57 | |||
Lysá pod Makytou | 15.00 | 15.01 | |||
Strelenka | 15.06 | 15.06 | |||
Střelná | 15.10 | 15.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci