Vlak 260 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Bystřice | 19.47 | ||||
Jindřichův Hradec | 18.25 | ||||
Jindřiš | 18.35 | 18.35 | |||
Jindřiš zastávka | 18.37 | 18.37 | |||
Blažejov | 18.43 | 18.43 | |||
Malý Ratmírov | 18.49 | 18.49 | |||
Střížovice | 18.56 | 18.56 | |||
Kunžak-Lomy | 19.09 | 19.09 | |||
Kaproun | 19.19 | 19.19 | |||
Senotín | 19.25 | 19.25 | |||
Hůrky | 19.32 | 19.32 | |||
Albeř | 19.40 | 19.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci