Os 9871 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.22 | IV./6 | |||
Kladno-Ostrovec | 18.21 | 2 | |||
Kladno město | 18.23 | 18.23 | |||
Kladno | 18.27 | 18.29 | 3 | ||
Unhošť | 18.34 | 18.39 | 2 | ||
Pavlov | 18.43 | 18.43 | |||
Jeneč | 18.47 | 18.47 | 2 | ||
Hostivice | 18.51 | 18.52 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 18.57 | 18.57 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 19.02 | 19.02 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 19.08 | 19.08 | 4 | ||
Praha-Bubny | 19.17 | 19.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci