Os 9817 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.22 | IV./6 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.27 | 4 | |||
Kralupy nad Vltavou-Minice | 18.30 | 18.30 | |||
Otvovice | 18.33 | 18.34 | 2 | ||
Zákolany | 18.36 | 18.36 | |||
Dřetovice | 18.41 | 18.41 | |||
Brandýsek | 18.45 | 18.50 | 3 | ||
Kladno-Vrapice | 18.53 | 18.53 | |||
Kladno-Dubí | 18.56 | 18.56 | 6 | ||
Kladno-Švermov | 18.59 | 18.59 | |||
Kladno-Ostrovec | 19.02 | 19.20 | 2 | ||
Kladno město | 19.22 | 19.22 | |||
Kladno | 19.26 | 19.29 | 3 | ||
Unhošť | 19.34 | 19.39 | 2 | ||
Pavlov | 19.43 | 19.43 | |||
Jeneč | 19.47 | 19.47 | 2 | ||
Hostivice | 19.51 | 19.52 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 19.57 | 19.58 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 20.02 | 20.03 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 20.08 | 20.12 | 4 | ||
Praha-Bubny | 20.17 | 20.18 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci