Os 9801 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 23.53 | IV./6 | |||
Rakovník | 22.07 | 4 | |||
Rakovník zastávka | 22.11 | 22.11 | |||
Lužná u Rakovníka | 22.20 | 22.22 | 2 | ||
Řevničov | 22.31 | 22.31 | 2 | ||
Nové Strašecí | 22.36 | 22.37 | 3 | ||
Rynholec | 22.42 | 22.42 | |||
Stochov | 22.45 | 22.46 | 3 | ||
Kačice | 22.50 | 22.50 | |||
Kamenné Žehrovice | 22.54 | 22.54 | 3 | ||
Kladno-Rozdělov | 22.57 | 22.57 | |||
Kladno | 23.01 | 23.06 | 3 | ||
Unhošť | 23.11 | 23.14 | 2 | ||
Pavlov | 23.17 | 23.17 | |||
Jeneč | 23.21 | 23.22 | 2 | ||
Hostivice | 23.26 | 23.27 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 23.32 | 23.32 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 23.37 | 23.37 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 23.42 | 23.42 | 4 | ||
Praha-Bubny | 23.48 | 23.48 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci