Os 7938 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 23.00 | 3 | |||
Březnice | 21.30 | 1/3 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 21.33 | 21.33 | |||
Myslín | 21.37 | 21.37 | |||
Mirovice | 21.40 | 21.41 | 3 | ||
Horní Nerestce | 21.44 | 21.44 | |||
Čimelice | 21.48 | 21.49 | 1 | ||
Smetanova Lhota | 21.52 | 21.52 | |||
Dolní Ostrovec | 21.57 | 21.57 | |||
Vráž u Písku | 22.00 | 22.01 | 2 | ||
Čížová | 22.07 | 22.09 | 2 | ||
Písek-Dobešice | 22.12 | 22.12 | |||
Písek zastávka | 22.15 | 22.15 | |||
Písek | 22.18 | 22.45 | 5 | ||
Putim | 22.49 | 22.50 | 3 | ||
Heřmaň | 22.53 | 22.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci