Os 7933 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 6.02 | 1/3 | |||
Písek | 5.15 | 4 | |||
Písek zastávka | 5.18 | 5.18 | |||
Písek-Dobešice | 5.21 | 5.21 | |||
Čížová | 5.24 | 5.25 | 2 | ||
Vráž u Písku | 5.31 | 5.32 | 2 | ||
Dolní Ostrovec | 5.36 | 5.36 | |||
Smetanova Lhota | 5.40 | 5.40 | |||
Čimelice | 5.43 | 5.44 | 2 | ||
Horní Nerestce | 5.49 | 5.49 | |||
Mirovice | 5.52 | 5.52 | 3 | ||
Myslín | 5.55 | 5.55 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 5.59 | 5.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci