R 668 „Junák“ | |
Řazení vlaku: 754 + AB349 + Ds952 + BDbmsee451 + 2xBp282 + B255 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.58 | 3v | |||
Brno hlavní nádraží | 15.20 | V | |||
Náměšť nad Oslavou | 16.05 | 16.07 | 2 | ||
Třebíč | 16.29 | 16.31 | 2 | ||
Okříšky | 16.44 | 16.45 | 1/2 | ||
Jihlava | 17.19 | 17.25 | 2 | ||
Jihlava město | 17.29 | 17.29 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 17.43 | 17.43 | 4 | ||
Horní Cerekev | 17.59 | 18.01 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 18.43 | 18.45 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 18.59 | 19.00 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 19.15 | 19.16 | 2 | ||
České Budějovice | 19.49 | 20.01 | 3 | ||
Číčenice | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Protivín | 20.32 | 20.33 | 3 | ||
Ražice | 20.39 | 20.40 | 3 | ||
Strakonice | 20.51 | 20.52 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 21.08 | 21.10 | 5 | ||
Nepomuk | 21.29 | 21.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci