R 662 „Vajgar“ | |
Řazení vlaku: 754 + AB349 + Ds952 + BDbmsee451 + 2xBp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.58 | 3v | |||
Brno hlavní nádraží | 9.20 | V | |||
Náměšť nad Oslavou | 10.05 | 10.07 | 2 | ||
Třebíč | 10.29 | 10.31 | 2 | ||
Okříšky | 10.44 | 10.45 | 1/2 | ||
Jihlava | 11.19 | 11.25 | 2 | ||
Jihlava město | 11.29 | 11.29 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 11.43 | 11.43 | 4 | ||
Horní Cerekev | 11.59 | 12.01 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 12.18 | 12.19 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 12.43 | 12.45 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
České Budějovice | 13.49 | 14.01 | 3 | ||
Číčenice | 14.26 | 14.27 | 2 | ||
Protivín | 14.32 | 14.33 | 3 | ||
Ražice | 14.39 | 14.40 | 3 | ||
Strakonice | 14.51 | 14.52 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 15.08 | 15.10 | 5 | ||
Nepomuk | 15.29 | 15.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci