R 610 „Karlex“ | |
Řazení vlaku: 162 + A149 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 15.42 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 11.31 | 4 | |||
Praha-Holešovice | 11.39 | 11.40 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.42 | 12.48 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 13.04 | 13.06 | 2 | ||
Duchcov | 13.13 | 13.14 | |||
Bílina | 13.21 | 13.22 | 2 | ||
Most | 13.32 | 13.33 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 13.45 | 13.46 | |||
Odb Chomutov město | 13.49 | 13.50 | |||
Chomutov | 13.53 | 13.55 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 14.03 | 14.04 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 14.32 | 14.33 | 3 | ||
Karlovy Vary | 14.47 | 14.49 | 1a | ||
Chodov | 14.59 | 15.00 | 4 | ||
Sokolov | 15.11 | 15.13 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 15.27 | 15.28 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci