Os 5820 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 17.53 | 3 | |||
Jičín | 16.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | 16.41 | 16.41 | |||
Nemyčeves | 16.44 | 16.44 | |||
Jičíněves | 16.48 | 16.48 | |||
Žitětín | 16.51 | 16.51 | |||
Bartoušov zastávka | 16.53 | 16.53 | |||
Pševes | 16.56 | 16.56 | |||
Kopidlno | 17.00 | 17.06 | 4 | ||
Mlýnec | 17.10 | 17.10 | |||
Rožďalovice | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Ledečky | 17.18 | 17.18 | |||
Křinec | 17.24 | 17.34 | 2 | ||
Oskořínek | 17.40 | 17.40 | |||
Jíkev | 17.44 | 17.44 | |||
Veleliby | 17.48 | 17.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci