Os 5803 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 7.16 | 1 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 5.44 | 3 | |||
Veleliby | 5.48 | 5.48 | |||
Jíkev | 5.52 | 5.52 | |||
Oskořínek | 5.55 | 5.55 | |||
Křinec | 6.02 | 6.18 | 2 | ||
Ledečky | 6.23 | 6.23 | |||
Rožďalovice | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Mlýnec | 6.32 | 6.32 | |||
Kopidlno | 6.37 | 6.51 | 4 | ||
Pševes | 6.55 | 6.55 | |||
Bartoušov zastávka | 6.57 | 6.57 | |||
Žitětín | 7.00 | 7.00 | |||
Jičíněves | 7.03 | 7.03 | |||
Nemyčeves | 7.09 | 7.09 | |||
Staré Místo u Jičína | 7.12 | 7.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci