Os 27540 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 21.59 | 2 | |||
Domažlice | 21.03 | 1/2 | |||
Domažlice město | 21.05 | 21.05 | |||
Havlovice | 21.12 | 21.12 | |||
Pila | 21.14 | 21.14 | |||
Trhanov | 21.17 | 21.17 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 21.22 | 21.23 | 2 | ||
Postřekov | 21.26 | 21.26 | |||
Nový Kramolín | 21.30 | 21.30 | |||
Vlkanov | 21.32 | 21.32 | |||
Poběžovice | 21.38 | 21.39 | 2 | ||
Mutěnín | 21.47 | 21.47 | |||
Hostouň | 21.49 | 21.50 | 2 | ||
Svržno | 21.52 | 21.52 | |||
Újezd Svatého Kříže | 21.55 | 21.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci