Os 27535 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 11.18 | 1/2 | |||
Bělá nad Radbuzou | 10.19 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 10.23 | 10.23 | |||
Svržno | 10.26 | 10.26 | |||
Hostouň | 10.28 | 10.29 | 2 | ||
Mutěnín | 10.32 | 10.32 | |||
Poběžovice | 10.40 | 10.43 | 2 | ||
Vlkanov | 10.49 | 10.49 | |||
Nový Kramolín | 10.52 | 10.52 | |||
Postřekov | 10.55 | 10.56 | 2 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Trhanov | 11.05 | 11.05 | |||
Pila | 11.08 | 11.08 | |||
Havlovice | 11.10 | 11.10 | 2 | ||
Domažlice město | 11.15 | 11.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci