Os 27525 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 22.40 | 2 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 21.09 | 1 | |||
Lom u Tachova | 21.20 | 21.20 | |||
Tachov-Bíletín | 21.24 | 21.24 | |||
Tachov | 21.28 | 21.39 | 3 | ||
Tachov zastávka | 21.44 | 21.44 | |||
Malý Rapotín | 21.46 | 21.46 | |||
Pernolec | 21.50 | 21.50 | |||
Staré Sedliště | 21.57 | 21.57 | 2 | ||
Doly | 22.01 | 22.01 | |||
Bor | 22.06 | 22.07 | 2 | ||
Bor zastávka | 22.12 | 22.12 | |||
Stráž u Tachova | 22.17 | 22.17 | 2 | ||
Borek u Tachova | 22.22 | 22.22 | |||
Dubec | 22.26 | 22.26 | |||
Třemešné pod Přimdou | 22.30 | 22.31 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 22.38 | 22.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci