Os 27523 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 14.55 | 2 | |||
Tachov | 13.34 | 2 | |||
Tachov zastávka | 13.39 | 13.39 | |||
Malý Rapotín | 13.42 | 13.42 | |||
Pernolec | 13.46 | 13.46 | |||
Staré Sedliště | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Doly | 13.56 | 13.56 | |||
Bor | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Bor zastávka | 14.06 | 14.07 | |||
Stráž u Tachova | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Borek u Tachova | 14.16 | 14.17 | |||
Dubec | 14.21 | 14.21 | |||
Třemešné pod Přimdou | 14.24 | 14.25 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 14.31 | 14.32 | |||
Bělá nad Radbuzou | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Újezd Svatého Kříže | 14.39 | 14.39 | |||
Svržno | 14.42 | 14.42 | |||
Hostouň | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Mutěnín | 14.47 | 14.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci