Os 27521 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 5.32 | 2 | |||
Tachov | 4.28 | 2 | |||
Tachov zastávka | 4.32 | 4.32 | |||
Malý Rapotín | 4.34 | 4.34 | |||
Pernolec | 4.38 | 4.38 | |||
Staré Sedliště | 4.45 | 4.45 | 2 | ||
Doly | 4.49 | 4.49 | |||
Bor | 4.53 | 4.54 | 2 | ||
Bor zastávka | 4.59 | 4.59 | |||
Stráž u Tachova | 5.04 | 5.05 | 2 | ||
Borek u Tachova | 5.09 | 5.09 | |||
Dubec | 5.14 | 5.14 | |||
Třemešné pod Přimdou | 5.16 | 5.22 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 5.29 | 5.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci