Os 27509 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 18.35 | 2 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 17.09 | 1 | |||
Lom u Tachova | 17.20 | 17.20 | |||
Tachov-Bíletín | 17.24 | 17.24 | |||
Tachov | 17.28 | 17.34 | 2 | ||
Tachov zastávka | 17.38 | 17.39 | |||
Malý Rapotín | 17.41 | 17.41 | |||
Pernolec | 17.45 | 17.45 | |||
Staré Sedliště | 17.51 | 17.52 | 2 | ||
Doly | 17.56 | 17.56 | |||
Bor | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Bor zastávka | 18.06 | 18.06 | |||
Stráž u Tachova | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Borek u Tachova | 18.17 | 18.17 | |||
Dubec | 18.22 | 18.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 18.24 | 18.25 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 18.32 | 18.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci