Os 27505 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 16.33 | 1/2 | |||
Tachov | 14.25 | 2 | |||
Tachov zastávka | 14.29 | 14.30 | |||
Malý Rapotín | 14.32 | 14.32 | |||
Pernolec | 14.36 | 14.36 | |||
Staré Sedliště | 14.43 | 14.43 | 2 | ||
Doly | 14.47 | 14.47 | |||
Bor | 14.51 | 14.53 | 3 | ||
Bor zastávka | 14.57 | 14.57 | |||
Stráž u Tachova | 15.02 | 15.02 | 2 | ||
Borek u Tachova | 15.07 | 15.07 | |||
Dubec | 15.11 | 15.11 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.23 | 15.23 | |||
Bělá nad Radbuzou | 15.25 | 15.26 | 3 | ||
Újezd Svatého Kříže | 15.30 | 15.30 | |||
Svržno | 15.33 | 15.33 | |||
Hostouň | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Mutěnín | 15.39 | 15.39 | |||
Poběžovice | 15.47 | 15.56 | 2 | ||
Vlkanov | 16.02 | 16.02 | |||
Nový Kramolín | 16.05 | 16.05 | |||
Postřekov | 16.08 | 16.09 | 2 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Trhanov | 16.18 | 16.19 | |||
Pila | 16.22 | 16.22 | |||
Havlovice | 16.24 | 16.24 | 2 | ||
Domažlice město | 16.29 | 16.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci