Os 27502 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 12.48 | 1 | |||
Domažlice | 10.10 | 1/2 | |||
Domažlice město | 10.12 | 10.12 | |||
Havlovice | 10.18 | 10.18 | 2 | ||
Pila | 10.20 | 10.20 | |||
Trhanov | 10.23 | 10.24 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 10.27 | 10.28 | 2 | ||
Postřekov | 10.31 | 10.31 | 2 | ||
Nový Kramolín | 10.34 | 10.35 | 2 | ||
Vlkanov | 10.37 | 10.37 | |||
Poběžovice | 10.42 | 10.43 | 3 | ||
Mutěnín | 10.52 | 10.52 | |||
Hostouň | 10.55 | 10.56 | 2 | ||
Svržno | 10.58 | 10.58 | |||
Újezd Svatého Kříže | 11.01 | 11.01 | |||
Bělá nad Radbuzou | 11.05 | 11.07 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 11.09 | 11.09 | |||
Třemešné pod Přimdou | 11.18 | 11.18 | 2 | ||
Dubec | 11.21 | 11.21 | |||
Borek u Tachova | 11.26 | 11.26 | |||
Stráž u Tachova | 11.31 | 11.32 | 2 | ||
Bor zastávka | 11.37 | 11.37 | |||
Bor | 11.42 | 11.43 | 2 | ||
Doly | 11.48 | 11.48 | |||
Staré Sedliště | 11.52 | 11.56 | 3 | ||
Pernolec | 12.03 | 12.03 | |||
Malý Rapotín | 12.07 | 12.07 | |||
Tachov zastávka | 12.09 | 12.10 | |||
Tachov | 12.16 | 12.29 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | 12.33 | 12.33 | |||
Lom u Tachova | 12.37 | 12.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci