Os 27501 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 10.04 | 1/2 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 7.09 | 1 | |||
Lom u Tachova | 7.20 | 7.20 | |||
Tachov-Bíletín | 7.24 | 7.24 | |||
Tachov | 7.28 | 7.44 | 3 | ||
Tachov zastávka | 7.49 | 7.49 | |||
Malý Rapotín | 7.52 | 7.52 | |||
Pernolec | 7.56 | 7.56 | |||
Staré Sedliště | 8.02 | 8.03 | 2 | ||
Doly | 8.07 | 8.07 | |||
Bor | 8.12 | 8.17 | 2 | ||
Bor zastávka | 8.22 | 8.22 | |||
Stráž u Tachova | 8.27 | 8.28 | 2 | ||
Borek u Tachova | 8.32 | 8.33 | |||
Dubec | 8.37 | 8.37 | |||
Třemešné pod Přimdou | 8.41 | 8.42 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 8.49 | 8.49 | |||
Bělá nad Radbuzou | 8.51 | 9.03 | 3 | ||
Újezd Svatého Kříže | 9.07 | 9.07 | |||
Svržno | 9.10 | 9.10 | |||
Hostouň | 9.13 | 9.13 | 2 | ||
Mutěnín | 9.17 | 9.17 | |||
Poběžovice | 9.26 | 9.27 | 2 | ||
Vlkanov | 9.33 | 9.33 | |||
Nový Kramolín | 9.36 | 9.36 | |||
Postřekov | 9.39 | 9.40 | 2 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 9.43 | 9.45 | 2 | ||
Trhanov | 9.50 | 9.50 | |||
Pila | 9.53 | 9.53 | |||
Havlovice | 9.55 | 9.56 | 2 | ||
Domažlice město | 10.01 | 10.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci