Os 25982 „Cykloturistika“ | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slaný | 15.24 | 4 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 13.41 | III./5 | |||
Praha-Bubny | 13.45 | 13.49 | 4 | ||
Praha-Dejvice | 13.54 | 13.56 | 4 | ||
Praha-Veleslavín | 14.03 | 14.05 | 1 | ||
Praha-Ruzyně | 14.10 | 14.11 | 3 | ||
Hostivice | 14.17 | 14.19 | 5 | ||
Jeneč zastávka | 14.25 | 14.26 | |||
Hostouň u Prahy | 14.30 | 14.31 | |||
Dobrovíz | 14.32 | 14.33 | |||
Středokluky | 14.37 | 14.38 | 3 | ||
Tuchoměřice | 14.41 | 14.42 | |||
Noutonice | 14.46 | 14.47 | 4 | ||
Kováry | 14.52 | 14.53 | |||
Zákolany zastávka | 14.56 | 14.57 | |||
Koleč | 15.01 | 15.02 | |||
Podlešín | 15.11 | 15.13 | 3 | ||
Slaný předměstí | 15.19 | 15.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci