Os 20056 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 10.29 | 2 | |||
Červená Voda | 9.38 | 2 | |||
Dolní Orlice | 9.41 | 9.41 | |||
Králíky | 9.44 | 9.46 | 2 | ||
Králíky zastávka | 9.48 | 9.48 | |||
Dolní Lipka | 9.52 | 9.54 | 2 | ||
Lichkov | 10.00 | 10.03 | 1 | ||
Mladkov | 10.06 | 10.06 | |||
Těchonín | 10.11 | 10.11 | |||
Jamné nad Orlicí | 10.15 | 10.15 | |||
Jablonné nad Orlicí | 10.17 | 10.18 | 1/2 | ||
Verměřovice | 10.23 | 10.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci