Sp 1932 „Dunaj Vltava“ | |
Řazení vlaku: 1116 + 2xBmee248 + BDbmrsee447 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 13.51 | 3 | |||
Horní Dvořiště | 12.43 | 12.44 | |||
Rybník | 12.51 | 12.52 | 1/2 | ||
Pšenice | 12.56 | 12.56 | |||
Bujanov | 12.59 | 12.59 | |||
Omlenice | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Kaplice | 13.11 | 13.11 | 2 | ||
Výheň | 13.14 | 13.14 | |||
Velešín | 13.19 | 13.20 | 3 | ||
Velešín město | 13.23 | 13.24 | |||
Holkov | 13.26 | 13.27 | 3 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 13.30 | 13.30 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 13.34 | 13.34 | 2 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 13.38 | 13.38 | |||
Včelná | 13.41 | 13.41 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 13.46 | 13.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci