Os 15806 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bakov nad Jizerou | 12.02 | 3 | |||
Kopidlno | 11.02 | 2 | |||
Ledkov | 11.06 | 11.06 | |||
Libáň | 11.10 | 11.10 | |||
Dětenice | 11.16 | 11.16 | |||
Osenice | 11.19 | 11.19 | |||
Rokytňany | 11.22 | 11.22 | |||
Rabakov | 11.26 | 11.26 | |||
Domousnice | 11.29 | 11.29 | |||
Řítonice | 11.32 | 11.32 | |||
Dolní Bousov | 11.39 | 11.39 | 4 | ||
Obrubce | 11.45 | 11.45 | |||
Lítkovice | 11.48 | 11.48 | |||
Kněžmost | 11.51 | 11.51 | |||
Buda | 11.54 | 11.54 | |||
Bakov nad Jizerou město | 11.59 | 11.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci