Os 15063 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 17.25 | 1A | |||
Vysoké Mýto město | 17.09 | 1 | |||
Vysoké Mýto | 17.12 | 17.13 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 17.18 | 17.18 | |||
Dvořisko | 17.21 | 17.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci