Os 15008 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 15.20 | 1 | |||
Choceň | 14.31 | 1A | |||
Dvořisko | 14.34 | 14.34 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 14.37 | 14.37 | |||
Vysoké Mýto | 14.41 | 14.45 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 14.48 | 14.51 | 1 | ||
Džbánov | 14.56 | 14.56 | |||
Hrušová | 14.59 | 14.59 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 15.01 | 15.02 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 15.04 | 15.04 | |||
Řídký | 15.08 | 15.08 | |||
Tržek | 15.10 | 15.10 | |||
Litomyšl-Nedošín | 15.14 | 15.14 | |||
Litomyšl zastávka | 15.17 | 15.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster