Os 15003 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.16 | 1A | |||
Litomyšl | 5.29 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 5.32 | 5.32 | |||
Litomyšl-Nedošín | 5.36 | 5.36 | |||
Tržek | 5.39 | 5.39 | |||
Řídký | 5.42 | 5.42 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 5.45 | 5.45 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 5.48 | 5.49 | 2 | ||
Hrušová | 5.50 | 5.50 | |||
Džbánov | 5.54 | 5.54 | |||
Vysoké Mýto město | 5.59 | 6.00 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 6.03 | 6.04 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 6.09 | 6.09 | |||
Dvořisko | 6.12 | 6.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia