Os 14067 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 10.30 | 3 | |||
Červenka | 9.15 | 1/1 | |||
Litovel | 9.19 | 9.19 | 2 | ||
Litovel město | 9.22 | 9.22 | |||
Litovel předměstí | 9.25 | 9.27 | 2 | ||
Myslechovice | 9.30 | 9.30 | |||
Cholina | 9.33 | 9.33 | |||
Odrlice | 9.36 | 9.36 | |||
Senice na Hané zastávka | 9.39 | 9.39 | |||
Senice na Hané | 9.42 | 9.47 | 3 | ||
Náměšť na Hané | 9.52 | 9.52 | |||
Drahanovice | 9.55 | 9.57 | 3 | ||
Slatinice | 10.01 | 10.01 | |||
Třebčín | 10.04 | 10.05 | 3 | ||
Kaple | 10.10 | 10.10 | |||
Čelechovice na Hané | 10.14 | 10.14 | |||
Kostelec na Hané | 10.18 | 10.20 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 10.26 | 10.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia