Os 14063 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 8.30 | 3 | |||
Červenka | 7.15 | 1/2 | |||
Litovel | 7.19 | 7.19 | 2 | ||
Litovel město | 7.22 | 7.22 | |||
Litovel předměstí | 7.25 | 7.27 | 2 | ||
Myslechovice | 7.30 | 7.30 | |||
Cholina | 7.33 | 7.33 | |||
Odrlice | 7.36 | 7.36 | |||
Senice na Hané zastávka | 7.39 | 7.39 | |||
Senice na Hané | 7.42 | 7.47 | 3 | ||
Náměšť na Hané | 7.52 | 7.52 | |||
Drahanovice | 7.55 | 7.57 | 3 | ||
Slatinice | 8.01 | 8.01 | |||
Třebčín | 8.04 | 8.05 | 3 | ||
Kaple | 8.10 | 8.10 | |||
Čelechovice na Hané | 8.14 | 8.14 | |||
Kostelec na Hané | 8.18 | 8.20 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 8.26 | 8.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci