Os 14062 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 8.47 | 1/1 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 7.26 | 2 | |||
Prostějov místní nádraží | 7.29 | 7.29 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Čelechovice na Hané | 7.40 | 7.40 | |||
Kaple | 7.44 | 7.44 | |||
Třebčín | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Slatinice | 7.52 | 7.52 | |||
Drahanovice | 7.55 | 7.58 | 2 | ||
Náměšť na Hané | 8.00 | 8.01 | |||
Senice na Hané | 8.05 | 8.07 | 3 | ||
Senice na Hané zastávka | 8.10 | 8.10 | |||
Odrlice | 8.13 | 8.13 | |||
Cholina | 8.15 | 8.15 | |||
Myslechovice | 8.18 | 8.18 | |||
Litovel předměstí | 8.22 | 8.37 | 2 | ||
Litovel město | 8.39 | 8.39 | |||
Litovel | 8.42 | 8.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster