R 971 | |
Řazení vlaku: 363 + AB349 + BDs450 + B255 + 2xBp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 4.38 | 1v | ||
Rokycany | 4.56 | 4.57 | 4 | ||
Zbiroh | 5.10 | 5.11 | 3 | ||
Hořovice | 5.19 | 5.20 | 3 | ||
Zdice | 5.29 | 5.30 | 5 | ||
Beroun | 5.42 | 5.43 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.20 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci