Os 8848 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 16.16 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 16.23 | 16.24 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 16.29 | 16.30 | |||
Praha-Radotín | 16.33 | 16.33 | 2 | ||
Černošice | 16.38 | 16.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.40 | 16.41 | |||
Všenory | 16.43 | 16.44 | |||
Dobřichovice | 16.46 | 16.46 | 2 | ||
Řevnice | 16.50 | 16.50 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 16.53 | 16.54 | 2 | ||
Karlštejn | 16.57 | 16.58 | 1/2 | ||
Srbsko | 17.01 | 17.02 | |||
Beroun | 17.07 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci