Os 8835 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 13.22 | 3 | ||
Srbsko | 13.27 | 13.27 | |||
Karlštejn | 13.31 | 13.31 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.35 | 13.35 | 1/4 | ||
Řevnice | 13.38 | 13.39 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 13.42 | 13.43 | 1/3 | ||
Všenory | 13.45 | 13.46 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.48 | 13.49 | |||
Černošice | 13.51 | 13.52 | |||
Praha-Radotín | 13.56 | 13.57 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.00 | 14.01 | |||
Praha-Smíchov | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci