Os 8811 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 6.22 | 3 | ||
Srbsko | 6.27 | 6.27 | |||
Karlštejn | 6.31 | 6.31 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 6.35 | 6.35 | 1/4 | ||
Řevnice | 6.38 | 6.39 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 6.42 | 6.43 | 1/3 | ||
Všenory | 6.45 | 6.46 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.48 | 6.49 | |||
Černošice | 6.51 | 6.52 | |||
Praha-Radotín | 6.56 | 6.57 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 7.00 | 7.01 | |||
Praha-Smíchov | 7.07 | 7.08 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci