Os 8515 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 0.00 | 22.35 | 3 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 22.38 | 22.38 | |||
Včelná | 22.45 | 22.45 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 22.49 | 22.49 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 22.54 | 22.55 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 22.59 | 22.59 | |||
Holkov | 23.04 | 23.04 | 4 | ||
Velešín město | 23.07 | 23.07 | |||
Velešín | 23.12 | 23.13 | |||
Výheň | 23.19 | 23.19 | |||
Kaplice | 23.22 | 23.23 | |||
Omlenice | 23.31 | 23.31 | |||
Bujanov | 23.35 | 23.35 | |||
Pšenice | 23.39 | 23.39 | |||
Rybník | 23.44 | 23.45 | 1 | ||
Horní Dvořiště | 23.53 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci