Os 8305 | |
Řazení vlaku: 242 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 6.45 | 3 | ||
Mírovka | 6.49 | 6.49 | |||
Šlapanov | 6.55 | 6.55 | 2 | ||
Kamenná | 7.00 | 7.01 | |||
Dobronín | 7.05 | 7.06 | 4 | ||
Střítež u Jihlavy | 7.09 | 7.09 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 7.12 | 7.13 | |||
Jihlava | 7.18 | 7.33 | 2 | ||
Jihlava město | 7.36 | 7.42 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 7.44 | 7.44 | |||
Rantířov | 7.50 | 7.51 | 3 | ||
Dvorce | 7.54 | 7.55 | |||
Kostelec u Jihlavy | 7.59 | 8.00 | 4 | ||
Dolní Cerekev | 8.03 | 8.04 | |||
Batelov | 8.17 | 8.17 | 3 | ||
Švábov | 8.21 | 8.22 | |||
Horní Cerekev | 8.26 | 8.35 | 2 | ||
Horní Ves | 8.39 | 8.39 | |||
Jihlávka | 8.44 | 8.45 | 2 | ||
Horní Vilímeč | 8.49 | 8.49 | |||
Počátky-Žirovnice | 8.54 | 9.04 | 2 | ||
Popelín | 9.08 | 9.09 | 3 | ||
Bednáreček | 9.12 | 9.13 | |||
Bednárec | 9.18 | 9.19 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 9.22 | 9.26 | 1 | ||
Rodvínov | 9.30 | 9.30 | |||
Jindřichův Hradec | 9.37 | 9.38 | 2 | ||
Děbolín | 9.43 | 9.43 | |||
Mnich | 9.51 | 9.51 | |||
Kardašova Řečice | 9.54 | 9.57 | 2 | ||
Doňov | 10.03 | 10.04 | 2 | ||
Řípec | 10.10 | 10.10 | |||
Veselí nad Lužnicí | 10.13 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci