R 763 | |
Řazení vlaku: 242 + A151 + BDbmsee448 + 4xB249 + B255 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Františkovy Lázně | 0.00 | 15.53 | 2 | ||
Cheb | 16.00 | 16.04 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 16.27 | 16.28 | 3 | ||
Mariánské Lázně | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 16.50 | 16.53 | 3 | ||
Stříbro | 17.18 | 17.27 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.51 | 18.08 | 2z | ||
Rokycany | 18.26 | 18.27 | 4 | ||
Hořovice | 18.49 | 18.50 | 3 | ||
Zdice | 18.59 | 19.00 | 5 | ||
Beroun | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.50 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci